Ramazan Bayramının ilk günü partililer ve halkla bayramlaşma programı düzenleyen CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ilçe binasında konuklarını ağırladı.

Muğla milletvekili Burak Erbay ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın da katıldığı bayramlaşma etkinliğinde konuşan Mehmet Demir;  “Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Hepinize buraya geldiğiniz için de teşekkür ediyorum. Bir örgüt olarak bayramın birinci günü erkenden bunu yapmamızın sebebi de öteki örgütlerle sıraya koyduk. Ben biraz erken olmasını istedim. Bayramın birinci gününden sonra da Fethiye Halkımıza gideceğiz. Geldiğiniz için de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İktidara geliyoruz, gelmekte olan. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında birlik ve beraberlik içerisinde olmayı temenni ediyorum” dedi.
Demir; “Ülkemiz ve halkımız için asıl bayram AKP ve Erdoğan’dan kurtulduğumuzda olacak. O zaman ülkemizdeki adaletsizlik bitecek, halkın soygunu bitecek, emekçi hakkını alacak, çiftçi köylü emeğinin çöpe gitmediğini görecek kısacası talan edilen yağmalanan ülkemiz yeniden aydınlık bir geleceğin yoluna girecek. Bu devrin bittiğini şimdiden söylüyorum. Halkın yaşadığı sıkıntılar da bunlarla gidecek”

By Muhabir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.