Mehmet Demir; “Doğru yönetim ve doğru plânlama ile 2. Lige çıkan Fethiyespor’un yeri burası değil. Bundan sonraki hedefimiz Süper Lig olmalıdır ve Fethiyespor’un yeri de bana göre Süper Ligdir”

“Herkesin de gördüğü gibi doğru yönetilince başarılar da geliyor. Eskiden yapılan yanlışlardan dolayı 3. Lige düşmüştük. Bugün o yanlışlardan ders alınarak doğru yönetildiği için başarı geldi”

“İstanbul mitingine katıldıktan sonra Ankara’ya maça gittik. Kupayı aldıktan sonra partimizin grup toplantısına katıldık ve orada büyük ilgi gördük. Bu ilgi Fethiye’den bir milletvekilinin olacağını gösteriyor”

“CHP’nin iktidarında önce Göcek Tüneli’ni ücretsiz yapacağız. Halkımız oradan rahatlıkla geçebilecek. Körfezin temizlenmesi her dönemde siyasi malzeme oluyor. Körfezi temizleyerek hem siyasi malzeme olmaktan çıkaracağız, hem de halkımıza tertemiz bir körfez oluşturacağız”

“CHP’nin iktidarında adaletsizlik bitecek, talan bitecek, yalan siyaset bitecek. Halkımızın özlediği dürüst, sözüne güvenilir ve dediğini yapan bir düzen olacak”

“Gittiğimiz her yerde gördüğümüz genel başkanımız Kılıçdaroğlu’na halkımz güveniyor. Bu adaletsiz ve talan düzenini genel başkanımızın değiştireceğine inanıyor”

CHP Fethiye ilçe başkanı gittiği İstanbul mitingi ve Ankara’daki Fethiyespor final maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Gördüklerini, yaşadıklarını anlattı. Mehmet Demir;

“İstanbul mitinginde halkımızın coşkusunu gördük. Gençlerimizin ne denli umutla genel başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını gördüm ve bu gördüklerim beni iktidar olma konusunda çok umutlandırdı.

Vatandaşlarımızın yaşadığı ekonomik sıkıntıları artık dayanılır gibi değil. Evine ekmek götürememenin, faturalarını ve kirasını ödemenin derdine düşmüş. Ancak bunu iktidar görmüyor. Çünkü iktidar mensupları ve partililer halkın arasına giremiyor artık. Vatandaşla diyalogları kesilmiş. Yandaşlarının yaşamlarına bakarak konuşuyorlar.

Oysa ekonomik sıkıntıyı iliklerine kadar yaşayan onların yandaşları değil, halkımızdır. Bunu görebilmek için bizim gibi halkın içerisinde olamadıkları için anlamaları da mümkün değil.

Hâlâ refahtan, ekonominin olduğundan bahsediyorlar. Yaşadığımız büyük krizin nedenlerini de dış güçlere bağlayarak, halkı kandırmanın derdindeler. Artık halkımız bu yalanlara inanmıyor.

Gittiğim her yede gördüğüm partimize ne denli ilginin arttığıdır. Bu ilgi her geçen gün büyüyor. AKP’den bile partimize çok büyük katılımlar oluyor her gün. Örneğin Fethiye’de 550 kişiden fazla AKP üyesi partimize üye oldu. Partimize her kesimden ilgi olması da bizi iktidara taşıyacaktır.

Benim milletvekili olmam konusu da sürekli gündeme geliyor ancak henüz seçim ortamında değiliz. Böyle bir göreve layık görüldüğümüzde de halkımız, Fethiyemiz ve ülkemiz için en doğru hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışacağız.

 

By Muhabir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.