PROF KARATAY: ‘SOFRAMIZDAKİ GİZLİ ZEHİR ASİTLİ İÇECEKLERDİR’

PROF KARATAY: ‘SOFRAMIZDAKİ GİZLİ ZEHİR ASİTLİ İÇECEKLERDİR’
17.10.2023
7
A+
A-

Canan Karatay sofradaki gizli zehri açıkladı: Stresin, yorgunluğun ve sivilcenin sebebi meğerse oymuş, vücuda vermediği zarar yok!

Sıra dışı açıklamalarıyla gündeme gündemden düşmeyen Prof. Dr. Canan Karatay; halsizlik, yorgunluk ve cilt kusurlarına sebep olan zehirli besini açıkladı. Karatay, asitli içeceklerin insan sağlığına ciddi zararları olduğunu söyledi.

Asidin insan vücudunda yol açtığı hasarlardan söz eden Canan Karatay şunları söyledi:

Halsizlik, baş ağrısı, tansiyon yüksekliği, uykusuzluk, sinirlilik, el titremesi, sık sık enfeksiyon geçirme, yüzde akne çıkması, adet bozuklukları ve seks hormonlarının altüst olması. Asit hakikaten vücudu bu hale getiriyor.

Asit oranı yüksek olan vücutta bütün hastalıkların temeli çok daha hızlı atılıyor ve gelişiyor. Başta da virüs infeksiyonları, bakteri infeksiyonları, mantarlar, toksinler ve de küfler. Bunların hepsi vücutta asit olduğunda çok fazla artıyor.”

Havaların serinlemesiyle hastalık oranının da yükseldiğine dikkat çeken Karatay, “Kış aylarındayız, bu kişiler sık sık grip olabilir. Kolumuza sıvı vurduracağımıza vücudu alkali yapmaya çalışmamız lazım. Alkali gargara çok önemli. İngiliz karbonatı içmek de öyle. Sirke ve limon da vücutta alkali yapar” ifadelerini kullandı.

Vücutta asit oranının fazla olması halinde hazımsızlık yaşanacağını belirten Karatay açıklamalarına şöyle devam etti:

Kadim Devlet ve Arka Sokağın Çocukları ile 'Yüreğimi Avuçlarına Bıraktım' şiir kitabının yazarı.  
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.